Hodnocení blogu pro Katty56

4. srpna 2011 v 14:21 | Michelle Perry |  Hodnocení blogu
První dojem (10) - Moc se omlouvám, ale první dojem, je naprosto ale naprosto OTŘESNÝ! Nesnáším W.I.T.C.H, ale nic proti tomu nemám že se ti líbí, ale i kdybych je měla ráda, tak prostě nemůžu říct že první dojem byl pěkný. Záhlaví je naprosto strašné, pozadí stránky též. Ale tvůj design mi připomíná staré dobré časy s blogem kdy nikdo neznal Photoshop.Omlouvám se ale dávám 2,5. :(
Vzhled (10) - Vzhled je s prominutím strašný. Jak jsem již řekla v prvním dojmu.. Menu je naprosto a opravdu otřesné! Absolutně nepřehledné. A blikající pozadí stránky? Děs! Dávám 1,5b.
Obsah článku (10) - Další otřesnost. Články jsou naprosto o ničem, některé jsou sice trošku delší, ale o ničem. Články pouze s obrázky? Navíc ty okopíruješ většinu obrázků z Googlu a potom po lidech chceš aby to kopírovali s ikonkou? Promiň, dávám ale 1b.
Adresa (5) - Adresa není nic moc. Člověk si jí nezapamtuje na první pohled. Sice říká že je to asi osobní blog, ale je to prostě.. Nevím.. Dávám 2,5b.
Jiné (5) -Autorský blog toto není rozhodně. Články jsou vlastně o ničem. Design by mě spíše vyděsil. Článku sice píšeš ( kopíruješ ) hodně, ale jsou to články o ničem nebo články plné obrázků. Dávám 2b.
Max. - 40 bodů
ka-tty-n - 9 bodů

40-35=1
34-25=2
24-15=3
14-5=4
5-0=5

Katty56 dostává 4.
od michelle-perry pro Katty56
Toto si dej prosím na blog :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama